Beskrivning
Stämningsfull dekorationsglob från Gnosjö Konstsmide med tio st LED-lampor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3216-700 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 0,97 m |
| Djup | 150 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 240 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 0,23 kg |
| Bredd | 150 mm |
| EAN-nr | 7318303216701 |





