
Glaskula Star TradingBliss Grön
Rek. pris 149 kr
!
fr. 119 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Antal Ljuskällor
Beskrivning
Glaskula i matt grön färg, dew drops längst dekorationsbandet och i glaskulan, Led längst med dekorationsbandet och Led i kulan.
Dekoration ger ett vackert stämningsfullt sken. Batteridriven och den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa. Dekorera med glaskulan till jul och advent, perfekt juldekoration som ger en magiskt stämning till fönster och inne i rummet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Glas/Metall/Plast/Tyg |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Bliss |
| Färg | Grön |
| Dimbar | Nej |
| Kabellängd | 200 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Antal Ljuskällor | 16, 18, 20 st |
| Höjd | 110, 165, 210 mm |
| Vikt | 0,082, 0,369, 0,1855 kg |
| Bredd | 100, 150, 200 mm |
| Djup | 100, 150, 200 mm |
| Effekt/prestanda | 0,5, 0,012, 0,064 W |
| Diameter | 100, 150, 200 mm |
