


Glaskula Star TradingGlow Frostad
Rek. pris 289 kr
!
194 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Halvt frostad glaskula med dew drop-slinga. Slingan har 30 stycken varmvita ljuspunkter. Dekorationen avger ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 457-89 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Glas |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Glow |
| Färg | Frostad |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 16 mm |
| Vikt | 0,17 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Ljusflöde | 31, 31 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Diameter | 150 mm |
| EAN-nr | 7391482038432 |

