



Glaskula Star TradingGlow
Rek. pris 239 kr
!
fr. 229 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Antal Ljuskällor
Välj Ljusflöde
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Glaskula med dew drops. En mycket fin glasdekoration som ger ett vackert sken och kan hängas fritt i hemmets alla rum. Kulan har LED-ljuskällor. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Glas |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Glow |
| Kabellängd | 3 m |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Ljustemperatur | 1800, 2700 K |
| Färg | Nickel, Orange |
| Antal Ljuskällor | 40, 80 st |
| Höjd | 16, 21 mm |
| Bredd | 150, 200 mm |
| Ljusflöde | 32, 32 lumen |


