
Glaskula Star TradingNoah
fr. 129 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Höjd
Beskrivning
Glaskula med LED-belysning. Dekorationen avger ett vackert, varmvitt sken och kan hängas fritt där det passar. Inuti kulan finns det en ljusslinga.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Glas |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Noah |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Färg | Grön, Transparent |
| Höjd | 13, 15 mm |
| Vikt | 0,26, 0,29 kg |
| Bredd | 120, 140 mm |


