
Hängande Dekoration MarkslöjdMarigold
fr. 299 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Djup
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Hängande Dekoration Markslöjd Marigold är en vacker lampa som passar fint i fönstret. Den har en 3,5 m vit kabel med brytare på sladden. Max 1x25W. E14-sockel. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Marigold |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Hängande dekoration |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå, Grön, Rosa, Vit |
| Djup | 180, 190 mm |
| Höjd | 450, 600 mm |
| Vikt | 0,38, 0,52 kg |
| Bredd | 450, 600 mm |




