Hängande Dekoration Star Trading Klot Mounty Svart
Rek. pris 649 kr
fr.285 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Klot Mounty Svart
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Dekorativ ihopfällbar hängande dekoration för din uteplats eller trädgård. Kedja och krok medföljer för enkel upphängning. Storleken är 30cm med 96 varmvita LED ljuspunkter. Chaser funktion med 8 olika funktioner
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ ihopfällbar hängande dekoration för din uteplats eller trädgård. Kedja och krok medföljer för enkel upphängning. Storleken är 30cm med 96 varmvita LED ljuspunkter. Chaser funktion med 8 olika funktioner
Recensioner
FredrikVerifierad köpare
för 5 månader sedanVäldigt fin belysning. Gör det den skall. Hade dock varit bra om det hade gått att köpa ersättningstransformator. Tidigare inköpta Klot har transformatorn lagt av efter 2 år.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Typ | Ljusdekoration |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Mounty |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 5 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Antal Ljuskällor | 96, 126 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 300, 400 mm |
| Vikt | 0,32, 0,41 kg |
| Bredd | 300, 400 mm |
| Djup | 300, 400 mm |
| Effekt | 3, 1,5 W |
| Effekt/prestanda | 3, 1,5 W |
| Diameter | 300, 400 mm |
