



Hängande Dekoration Star TradingKlot Mounty SvartB: 300 mm
Rek. pris 519 kr
!
338 kr 405 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Antal Ljuskällor

Klot Mounty Svart
B: 300 mm 338 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dekorativ ihopfällbar hängande dekoration för din uteplats eller trädgård. Kedja och krok medföljer för enkel upphängning. Storleken är 30cm med 96 varmvita LED ljuspunkter. Chaser funktion med 8 olika funktioner
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 860-95-1 |
| Antal Ljuskällor | 96 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Vikt | 0,32 kg |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| Diameter | 300 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Mounty |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 5 V |
| Kabellängd | 5 m |
| EAN-nr | 7391482060396 |
