Beskrivning
Inomhusdekoration Star Trading Flamme Ring är en 28 cm metallring med det fina antikljuset Flamme (15 cm). Den är fin att dekorera med i fönster eller mot en vägg.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Flamme Ring |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Spänning | 3 V |
| Vikt | 0,14 kg |
| Bredd | 285 mm |
| Djup | 25 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Diameter | 285 mm |
| Färg | Mässing, Silver, Svart |




