
Utomhusdekoration Star TradingBowl
Rek. pris 269 kr
!
fr. 207 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Elegant glasdekoration för både inom- och utomhusbruk. Klart glas med filament LED. Batteridriven med timerfunktion
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Bowl |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 19,5 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Kabellängd | 1 m |
| Bredd | 12,5 mm |
| Djup | 12,5 mm |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Färg | Amber, Svart, Transparent |



