Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 3703 Stjärnor 120 LEDVarmvit
529 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Varmvit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 3703 Stjärnor 120 LED är en gardinslinga (140x120 cm) med 120 LED-stjärnor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 3703 Stjärnor 120 LED är en gardinslinga (140x120 cm) med 120 LED-stjärnor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3703-103 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 3,6 kW |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 30 V |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 1200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 1,4 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Typ | Gardinslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,85 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 3,6 W |
| EAN-nr | 7318307031034 |


