


Gardinslinga Gnosjö Konstsmide7 Stjärnor
304 kr 379 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

7 Stjärnor
304 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 7 Stjärnor är en stämningsfull gardinslinga med 7 varmvita stjärnor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4046-803 |
| Färg | Amber |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Typ | Gardinslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 0,9 m |
| Effekt | 1,8 W |
| Energiförbrukning | 6 kWh/1000h |
| Antal Ljuskällor | 77 st |
| Vikt | 0,36 kg |
| EAN-nr | 7318300468035 |
