Girlang Star Trading Flower
359 kr
259 krSpara 28 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
Flower
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dekorativ girlang med konstgjorda körsbärsblommor i skir rosa färg för inomhusbruk. Tunn metallslinga med 48 varmvita ljuspunkter lindad runt blommorna. En vacker dekoration till hemmet, tex till borddukning. Batteridriven med timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ girlang med konstgjorda körsbärsblommor i skir rosa färg för inomhusbruk. Tunn metallslinga med 48 varmvita ljuspunkter lindad runt blommorna. En vacker dekoration till hemmet, tex till borddukning. Batteridriven med timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 581-33 |
| Färg | Rosa |
| Bredd | 1800 mm |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 60 mm |
| Diameter | 1800 mm |
| Höjd | 60 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 1,44 W |
| Serie | CherryFlower |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 48 st |
| Produkttyp | Girlang |
| Vikt | 0,18 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482064684 |





