Hängande Lampa Star Trading Lighty Batteridriven Ljuskälla till Adventsstjärna
109 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Förväntas åter i lager 2026-08-17
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Batteridriven ljuskälla. Fungerar utmärkt för att belysa våra adventsstjärnor i papper. 1m kabel mellan batteriboxen och ljuskällan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven ljuskälla. Fungerar utmärkt för att belysa våra adventsstjärnor i papper. 1m kabel mellan batteriboxen och ljuskällan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 083-12 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 4 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Höjd | 4 cm |
| Kabellängd | 1 m |
| Serie | Lighty |
| Djup | 4 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482078520 |

