


Istappslinga Gnosjö Konstsmide96L Amber LED
447 kr 579 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stämningsfull istappsslinga från Gnosjö Konstsmide med 32 st istappar med 96 st amberfärgade LED-ljus. Slingan har vit kabel.
Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2770-802 |
| Färg | Amber |
| Bredd | 500 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Kabelfärg | Vit |
| Driftkälla | El |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 96 st |
| Vikt | 0,96 kg |
| EAN-nr | 7318307708028 |

