Istappsslinga Gnosjö Konstsmide 16L Istappar LED
369 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

16L Istappar LED
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Istappsslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st istappar med 24 vita LED-lampor. Ljusslingan har vit kabel
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Istappsslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st istappar med 24 vita LED-lampor. Ljusslingan har vit kabel
Inklusive transformator.
Recensioner
Ingemar HVerifierad köpare
för 5 månader sedanBra produkt och bra pris
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2746-202 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 3750 mm |
| Kabelfärg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 24 st |
| Vikt | 0,7 kg |
| EAN-nr | 7318307462029 |


