


IstappsSlinga Gnosjö Konstsmide80 Varmvita LED Frostad
216 kr 299 kr
Spara 28 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Istappsslinga Gnosjö Konstsmide 80 Varmvita LED Frostad är en ljusslinga med 80 frostade LED-ljuspunkter. Den har sensor/timer (6/9h) och drivs av batteri (2xD).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3739-132 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 3000 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Istappsslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 1,6 W |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Vikt | 0,222 kg |
| EAN-nr | 7318307391329 |
