


Istappsslinga Gnosjö KonstsmidePlexistjärnor
339 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Istappsslinga från Gnosjö Konstsmide med 8 st klara plexistjärnor som har varmvit LED, Vid varje nedhängande stjärna finns en krok för enklare upphängning. Slingan är 1,05 m lång och har 5 m lång anslutningssladd. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4452-103 |
| Färg | Varmvit |
| Längd | 1,05 m |
| Kabelfärg | Transparent |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Istappsslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Höjd | 590 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7318304521033 |
