Istappsslinga Star Trading Extra System 24 98L
Rek. pris 579 kr
499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Extra System 24 98L
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

System 24 är ett komplett trädgårds-, party och julbelysningsslingsystem. Extra istappslinga med 98 varmvita LED-ljuskällor. Ljusslingan är 2 m lång och 1 m hög.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
System 24 är ett komplett trädgårds-, party och julbelysningsslingsystem. Extra istappslinga med 98 varmvita LED-ljuskällor. Ljusslingan är 2 m lång och 1 m hög.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 491-11-1 |
| Färg | Svart |
| Längd | 2 m |
| Ström | 63 mA |
| Utförande | Varmvit |
| Höjd | 1000 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| Serie | System |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 98 st |
| Typ | Istappsslinga Extra |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,57 kg |
| Ljusflöde | 71 lumen |
| Effekt | 1,5 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482056184 |



