Istappsslinga Star Trading Extra System Expo 484-31
Rek. pris 489 kr
469 kr
30 dagars prisgaranti
StartkabelStartkabel Star Trading System Expo 1,8 m
103 kr
Extra System Expo 484-31
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Istappsslinga med 100 stycken klara lampor och svart kabel. Extra enhet.
System Expo-produkter utgör ett användarvänligt system av hög kvalitet. När du vill ha ett enkelt system för dekoration av hem och trädgård.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 484-31 |
| Färg | Svart |
| Längd | 2 m |
| Ström | 70 mA |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,33 W |
| Serie | System Expo |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 100 st |
| Produkttyp | Istappsslinga |
| Vikt | 0,67 kg |
| EAN-nr | 7391482484314 |

