
Istappsslinga Star TradingExtra System LED 50L
Rek. pris 419 kr
!
fr. 399 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
System LED är Star Tradings premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. Istappsslinga 3x0,4 m, svart kabel med 50 st LED-ljuspunkter, extra enhet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Kallvit, Varmvit |
| Längd | 3 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Istappsslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | System |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Effekt/prestanda | 0,08 W |
| Ljustemperatur | 15000, 2900 K |
| Driftkälla | El |
| Vikt | 0,5, 0,53 kg |
| Ljusflöde | 66 lumen, 71 lumen |
| Spänning | 240 V |


