Istappsslinga Star Trading Extra System LED 50LVarmvit
Rek. pris 419 kr
399 kr
309 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Varmvit

Extra System LED 50L
Varmvit
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

System LED är Star Tradings premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. Istappsslinga 3x0,4 m, svart kabel med 50 st LED-ljuspunkter, extra enhet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
System LED är Star Tradings premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. Istappsslinga 3x0,4 m, svart kabel med 50 st LED-ljuspunkter, extra enhet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 465-46-1 |
| Färg | Varmvit |
| Längd | 3 m |
| Vikt | 0,53 kg |
| Ljustemperatur | 2900 K |
| Ljusflöde | 71 lumen |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Istappsslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Höjd | 400 mm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | System |
| Effekt/prestanda | 0,08 W |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,08 W |
| EAN-nr | 7391482058348 |

