Istappsslinga Star Trading Startkabel System Decor 0L
Rek. pris 189 kr
179 kr
30 dagars prisgaranti

Startkabel System Decor 0L
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Startenhet till System Decor, transformator med 5m svart kabel, kopplingsbar med max 1000 st lampor. Dekorera ditt hus, trädgård eller uteplats. Produkterna i system Decor är lätta att använda, har tunn PVC-kabel som är lätt att dölja.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Startenhet till System Decor, transformator med 5m svart kabel, kopplingsbar med max 1000 st lampor. Dekorera ditt hus, trädgård eller uteplats. Produkterna i system Decor är lätta att använda, har tunn PVC-kabel som är lätt att dölja.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 495-07-1 |
| Färg | Svart |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Ström | 30 mA |
| Djup | 20 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | System Decor |
| Sockel | Blank |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Istappsslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,2 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057143 |







