Ljusgardin Extra System LED 102L
Rek. pris 769 kr
fr.499 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ljusgardin Extra System LED 102L
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

System LED är Star Tradings premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. 1x2 m gardin, svart kabel med 102 st ljuspunkter, extraenhet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
System LED är Star Tradings premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. 1x2 m gardin, svart kabel med 102 st ljuspunkter, extraenhet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Kallvit, Varmvit |
| Längd | 1 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusgardin |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 102 st |
| Höjd | 2000 mm |
| Spänning | 240 V |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | System |
| Effekt/prestanda | 0,08 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,8, 0,75 kg |
| Ljustemperatur | 15000, 2900 K |
| Ljusflöde | 114 lumen, 144 lumen |
