Ljusgardin Star Trading Dew Drop Hängande Gardinslinga LED
Rek. pris 209 kr
199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Dew Drop Hängande Gardinslinga LED
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Underbar dekorationsslinga med dew drop för inomhusbruk. Ljusslingan har 200 LED-ljuskällor som avger ett vackert sken. Härlig dekoration att ha framme till vardags och fest. Gardin med 10 strängar, 1x2m.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Underbar dekorationsslinga med dew drop för inomhusbruk. Ljusslingan har 200 LED-ljuskällor som avger ett vackert sken. Härlig dekoration att ha framme till vardags och fest. Gardin med 10 strängar, 1x2m.
Recensioner
Annika SVerifierad köpare
för 5 månader sedanJättefin ljusgardin! Nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 456-66 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 100 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusgardin |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| Höjd | 200 cm |
| Kabellängd | 3 m |
| Serie | Dew Drop |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Djup | 0,3 cm |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 70 lumen |
| EAN-nr | 7391482071279 |

