Ljusgardin Star Trading Extra System LED 204L
Rek. pris 1 459 kr
fr.1 339 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Extra System LED 204L
1 339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

System LED är Star Trading premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. 1x4 m gardin, svart kabel med 204 st ljuspunkter, extraenhet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
System LED är Star Trading premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. 1x4 m gardin, svart kabel med 204 st ljuspunkter, extraenhet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Kallvit, Varmvit |
| Längd | 1 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusgardin |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 204 st |
| Höjd | 4000 mm |
| Spänning | 240 V |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | System |
| Sensor | Nej |
| Driftkälla | El |
| Vikt | 1,43, 1,55 kg |
| Ljustemperatur | 10300, 2900 K |
| Effekt/prestanda | 0,08, 2,77 W |
| Energieffektivitet | G |
| Djup | 10 mm |
| Ljusflöde | 176 lumen, 201 lumen |
| Dimbar | Nej |
