
Ljusgardin Star TradingExtra System LED
219 kr
30 dagars prisgaranti

Extra System LED
219 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
System LED är vårt premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. 1x2m gardin med 102 st amberfärgade ljuspunkter, extraenhet. Startkabel ingår ej, köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 465-50 |
| Längd | 1 m |
| Bredd | 100 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LjusgardinExtra |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | System LED |
| Sockel | Fixed |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 102 st |
| Höjd | 200 cm |
| Vikt | 0,75 kg |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Diameter | 100 cm |
| Höjd | 2 m |
| EAN-nr | 7391482465047 |
