Ljusgardin Star Trading Serie LEDKallvit, Höjd: 2000 mm, Antal Ljuskällor: 120 st
159 kr
129 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Kallvit
Höjd:
2 m

Serie LED
Kallvit, Höjd: 2000 mm, Antal Ljuskällor: 120 st
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusgardin Star Trading Serie LED är en snygg ljusgardin med LED-lampor med ett vackert sken. Det är perfekt för dekoration i din trädgård eller på huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusgardin Star Trading Serie LED är en snygg ljusgardin med LED-lampor med ett vackert sken. Det är perfekt för dekoration i din trädgård eller på huset.
Övrigt
- 120 LED-lampor
- Kallvitt ljus
- Storlek: 1,3x2 m
- 120 LED-lampor
- Kallvitt ljus
- Storlek: 1,3x2 m
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-45 |
| Färg | Kallvit |
| Längd | 1,3 m |
| Höjd | 2 m |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Vikt | 0,35 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 5 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Serie LED |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Ljusgardin |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482046840 |


