Ljusgardin Star Trading Star Curtain Triangle Tree LV
259 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljusgardin Star Trading Star Curtain Triangle Tree LV är en snygg väggdekoration med varmvitt sken för inomhusbruk. Nätet har 55 st LED-ljuskällor med stjärndekorationer på 23 stycken. Den levereras med transparent kabel och transformator för inomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusgardin Star Trading Star Curtain Triangle Tree LV är en snygg väggdekoration med varmvitt sken för inomhusbruk. Nätet har 55 st LED-ljuskällor med stjärndekorationer på 23 stycken. Den levereras med transparent kabel och transformator för inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 2006-76-1 |
| Färg | Transparent |
| Längd | 0,9 m |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 5 V |
| Ström | 20 mA |
| Höjd | 1200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Star Curtain |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 55 st |
| Produkttyp | Ljusnät |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,4 kg |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482050595 |

