


Ljusnät Gnosjö Konstsmide1x1 mAmber/Svart
167 kr 239 kr
Spara 30 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Amber

1x1 m
Amber/Svart 167 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Nät från Gnosjö Konstsmide med 32 st LED-lampor. Nätet är 1x1 meter och har en 10 m lång anslutningssladd. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3748-800 |
| Färg | Amber |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 1 m |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 24 V |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusnät |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1 m |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318303748806 |



