Ljusnät Gnosjö Konstsmide 96st LED 3x3 m
Rek. pris 389 kr
fr.250 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nät från Gnosjö Konstsmide med 96 st LED-lampor. Nätet är 3x3meter och har en 10 m lång anslutningssladd. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Nät från Gnosjö Konstsmide med 96 st LED-lampor. Nätet är 3x3meter och har en 10 m lång anslutningssladd. För utomhusbruk.
Recensioner
Åsa AVerifierad köpare
för 2 år sedanVackraste ljuset som finns på marknaden!
Jan WVerifierad köpare
för 2 år sedanFint ljus,varm gult.trådarna syns inte alls.
Richard AVerifierad köpare
för 6 år sedanfunkade bra , till bra pris
Karin M LVerifierad köpare
för 7 år sedanLed ljusnätet fungerade perfekt!
+ Lätt att sätta upp och att ta ner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Varmvit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusnät |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 3 m |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | G |
| Längd | 3 m |
| Kabellängd | 10 m |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,06 W |
