
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusnät från Gnosjö Konstsmide med 80 st varmvita LED-lampor. Kommer med sensor och timer på 6 och 9 h. Drivs med 2 st LR20-batterier (ingår ej!). Sladdlängd 0,5 m. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3727-100 |
| Färg | Varmvit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljusnät |
| Kabelfärg | Svart |
| Längd | 1,6 m |
| Driftkälla | Batteri |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 0,8 m |
| Effekt/prestanda | 0,048 W |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7318303727108 |
