Ljusnät Star Trading Extra System 24 2x2 m 4,5 mA
Rek. pris 789 kr
749 kr
30 dagars prisgaranti
Förväntas åter i lager 2026-09-07
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

System 24 är ett komplett trädgårds-, party och julbelysningsslingsystem. Extra nät med 140 varmvita LED-ljuskällor. Nätet är 2m långt och 2m högt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
System 24 är ett komplett trädgårds-, party och julbelysningsslingsystem. Extra nät med 140 varmvita LED-ljuskällor. Nätet är 2m långt och 2m högt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 491-21-1 |
| Färg | Varmvit |
| Längd | 2 m |
| Ström | 4,5 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2100-2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,021 W |
| Serie | System 24 |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 140 st |
| Produkttyp | Ljusnät |
| Vikt | 0,85 kg |
| Ljusflöde | 128 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482056207 |



