Ljusnät Star Trading Shiny Warm White
Rek. pris 409 kr
367 kr
359 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Shiny Warm White
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Nätslinga med 200 LEDljuspunkter med vackert varmvitt ljussken. Nätet har en storlek av 3x3m. Perfekt för dekoration i din trädgård. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Nätslinga med 200 LEDljuspunkter med vackert varmvitt ljussken. Nätet har en storlek av 3x3m. Perfekt för dekoration i din trädgård. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-65 |
| Bredd | 3000 mm |
| Djup | 5 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 3000 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 2,4 W |
| Serie | Shiny Warm White |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| Typ | Ljusnät |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 2,4 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482069863 |



