Ljusslang Star Trading Extra System LED 465-72
619 kr
30 dagars prisgaranti
StartkabelStartkabel Star Trading System Tillbehör LED Utebelysning
229 kr
Extra System LED 465-72
619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Platt ropelight från Star Trading.
System LED är ett premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 465-72 |
| Färg | Vit |
| Längd | 6 m |
| Ström | 6 mA |
| Höjd | 9 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| Serie | System LED |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 360 st |
| Produkttyp | Ljusslang |
| Vikt | 1,03 kg |
| EAN-nr | 7391482033116 |


