Ljusslinga Gnojsö Konstsmide ShineLine 100st LED-lampor Amber 5m Utomhus
429 kr
379 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Ljusslinga Gnojsö Konstsmide ShineLine 100st LED-lampor Amber 5m Utomhus
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Ljusslingan Gnosjö ShineLine från Konstsmide skapar en magisk atmosfär utomhus med sina 100 varma amberfärgade LED-lampor. Den 5 meter långa slingan är perfekt för att lysa upp din trädgård, altan eller balkong och ger ett mysigt, inbjudande ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslingan Gnosjö ShineLine från Konstsmide skapar en magisk atmosfär utomhus med sina 100 varma amberfärgade LED-lampor. Den 5 meter långa slingan är perfekt för att lysa upp din trädgård, altan eller balkong och ger ett mysigt, inbjudande ljus.
Den är både hållbar och energieffektiv, och tack vare den IP44-skyddade designen tål den alla väderförhållanden. Ge ditt utomhusutrymme en stämningsfull touch med denna eleganta ljusslinga!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3816-800 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Serie | ShineLine |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 5 m |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2268 K |
| Effekt | 1,591 W |
| Antal Ljuskällor | 100 st |
| EAN-nr | 7318300026952 |




