Ljusslinga Gnojsö Konstsmide ShineLine 200st LED-lampor Amber 10m Utomhus
669 kr
499 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Ljusslinga Gnojsö Konstsmide ShineLine 200st LED-lampor Amber 10m Utomhus
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Ljusslingan Gnosjö ShineLine från Konstsmide skapar en magisk atmosfär utomhus med sina 200 varma amberfärgade LED-lampor. Den 10 meter långa slingan är perfekt för att lysa upp din trädgård, altan eller balkong och ger ett mysigt, inbjudande ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslingan Gnosjö ShineLine från Konstsmide skapar en magisk atmosfär utomhus med sina 200 varma amberfärgade LED-lampor. Den 10 meter långa slingan är perfekt för att lysa upp din trädgård, altan eller balkong och ger ett mysigt, inbjudande ljus.
Den är både hållbar och energieffektiv, och tack vare den IP44-skyddade designen tål den alla väderförhållanden. Ge ditt utomhusutrymme en stämningsfull touch med denna eleganta ljusslinga!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3817-800 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Serie | ShineLine |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 5 m |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2264 K |
| Effekt | 3,092 W |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| EAN-nr | 7318300026976 |




