Ljusslinga Gnojsö Konstsmide Startset 20st LED-opallampor Varmvit Utomhus
809 kr
709 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Ljusslinga Gnojsö Konstsmide Startset 20st LED-opallampor Varmvit Utomhus
709 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Ljusslingan Gnosjö Startset från Konstsmide ger din utomhusmiljö ett varmt och inbjudande ljus. Med 20 opallampor i en varmvit LED-färg skapar denna slinga en mysig stämning på altan, veranda eller i trädgården. Den är både energieffektiv och hållbar, perfekt för att lysa upp utrymmen året runt.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslingan Gnosjö Startset från Konstsmide ger din utomhusmiljö ett varmt och inbjudande ljus. Med 20 opallampor i en varmvit LED-färg skapar denna slinga en mysig stämning på altan, veranda eller i trädgården. Den är både energieffektiv och hållbar, perfekt för att lysa upp utrymmen året runt.
IP44-skyddad och redo för utomhusbruk, denna ljusslinga ger din trädgård den där extra magiska touchen.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3664-130 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 10,85 m |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Effekt | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| EAN-nr | 7318300026846 |





