Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 10L Amber LEDAmber/Svart
Rek. pris 679 kr
639 kr
416 krSpara 35 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Amber/Svart

10L Amber LED
Amber/Svart
416 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med tio st amberfärgade LED-ljus. Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2382-700 |
| Färg | Amber/Svart |
| Längd | 4,5 m |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,75 kg |
| Effekt | 0,02 W |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 24 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Energieffektivitet | G |
| Användningsområde | Inomhus |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| EAN-nr | 7318302382704 |


