Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 200 st Mikro LED
Rek. pris 449 kr
fr.299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

200 st Mikro LED
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ljusslinga från Gnosjö kostsmide med 200 st mikro LED-lampor svart kabel. Slingan är 41,84 m lång, varav 10 m anslutningsladd till första lampan, 16 cm mellan lamporna. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö kostsmide med 200 st mikro LED-lampor svart kabel. Slingan är 41,84 m lång, varav 10 m anslutningsladd till första lampan, 16 cm mellan lamporna. För utomhusbruk.
Recensioner
ljusslinganVerifierad köpare
för 5 år sedanutmärkt ljusslinga. Bra med 10 anslutningen innan LED-lamporna börjar. Inget negativt.
+ utmärkt ljusslinga. Bra med 10 anslutningen innan LED-lamporna börjar.
- inget
Ann-CristineVerifierad köpare
för 5 år sedanfint att slingan är lång pch har många små lampor. den räcker över rodondronbuskarna utmed hela baksidan.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber |
| Energieffektivitet | G |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 31,84 m |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
