Beskrivning
Minislinga från Gnosjö Konstsmide med 20 st varmvita LED-ljus och transparent kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6301-103 |
| Färg | Varmvit |
| Längd | 2,85 m |
| Kabelfärg | Transparent |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Sockel | PushIn |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,09 kW |
| Effekt/prestanda | 0,09 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Vikt | 0,17 kg |
| EAN-nr | 7318306301121 |

