Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 30st LED-opallampor Varmvit 2700K Utomhus
859 kr
759 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

30st LED-opallampor Varmvit 2700K Utomhus
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Skapa en magisk atmosfär utomhus med denna vackra ljusslinga från Gnosjö Konstsmide. Med 30 stiliga LED-opallampor i en varmvit nyans får du ett mjukt, inbjudande ljus som sätter stämningen på din terrass, altan eller i trädgården. Perfekt för allt från mysiga kvällar till festliga tillfällen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Skapa en magisk atmosfär utomhus med denna vackra ljusslinga från Gnosjö Konstsmide. Med 30 stiliga LED-opallampor i en varmvit nyans får du ett mjukt, inbjudande ljus som sätter stämningen på din terrass, altan eller i trädgården. Perfekt för allt från mysiga kvällar till festliga tillfällen.
Ljusslingan är dessutom IP44-klassad, vilket gör den både vattentålig och hållbar – perfekt för att stå emot väder och vind. Enkel att installera och med låg energiförbrukning – denna ljusslinga är både snygg och praktisk!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3663-130 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 10 m |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Effekt | 5,7 W |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| EAN-nr | 7318300026822 |




