
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide31V Cluster 230 LEDAmber
273 kr 419 kr
Spara 35 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4843-807 |
| Färg | Amber |
| Längd | 5000 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Användningsområde | Utomhus |
| Längd | 5 m |
| Serie | Cluster |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 230 st |
| Spänning | 31 V |
| Vikt | 0,22 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Effekt/prestanda | 2,99 W |
| EAN-nr | 7318308438078 |
