
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide31v LED50L, Varmvit/Transparent
135 kr 179 kr
Spara 25 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Längd (m)
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus och kabelsystem. Kopplas med startset system.
Startset ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4850-103 |
| Färg | Varmvit |
| Längd | 4,9 m |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Vikt | 0,173 kg |
| Energieffektivitet | E |
| Kabelfärg | Transparent |
| Material | Plast |
| Ljuskälla | LED |
| Driftkälla | El |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sensor | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,013 W |
| EAN-nr | 7318308501031 |
