
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide40 st Mikro LED 1
Rek. pris 169 kr
!
fr. 118 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 40 st mikro LED-lampor. Ljusslingan är 2,73 m lång med en anslutningskabel på 5 m. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Amber, Varmvit |
| Energieffektivitet | G |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 7,73 m |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |


