
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide40
fr. 112 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 40 st varmvita LED-lampor. Timer på 6h. Drivs med 4 st AA-batterier (ingår ej!). Slingan är 4,4 m lång och har en 0,5 m lång anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Flerfärgad, Varmvit, Varmvit/Svart |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 3,9 m |
| Driftkälla | Batteri |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,048 W |
| Kabelfärg | Svart, Transparent |
| Sensor | Nej, Ja |



