
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide50 st LED
Rek. pris 179 kr
!
fr. 124 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Kabelfärg
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st LED-lampor, svart soft cable system, slingans längd är 5 m. För utomhusbruk. Obs! Startset måste köpas till, finns som illval.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Amber, Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 31 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 5 m |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Energieffektivitet | A, E |
| Kabelfärg | Svart, Transparent |
| Dimbar | Nej, Ja |


