


Ljusslinga Gnosjö KonstsmideAmber LED Svart kabel240L
449 kr 599 kr
Spara 25 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Längd (m)
Beskrivning
Ljusslinga med amerfärgade LED-ljus och svart kabel. Slingan har skymningssensor och timer på sex eller nio timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3730-800 |
| Färg | Amber |
| Längd | 23,9 m |
| Antal Ljuskällor | 240 st |
| Vikt | 0,668 kg |
| Kabelfärg | Svart |
| Material | Plast |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ljustemperatur | 2100~2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Effekt/prestanda | 0,048 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7318303730801 |
