Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Amber Micro-LED 19,8 m
fr.311 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Amber Micro-LED 19,8 m
311 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tunn ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st amberfärgade micro-LED med kabel och sladdvinda. Slingan är 19,8 m lång och har 5 m lång anslutningssladd. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Tunn ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st amberfärgade micro-LED med kabel och sladdvinda. Slingan är 19,8 m lång och har 5 m lång anslutningssladd. För utomhusbruk.
Recensioner
SolveigVerifierad köpare
för 2 år sedanFärgen på lamporna motsvarade förväntningen, väldigt guldiga🌟
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber |
| Längd | 19,8 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Effekt | 0,064 W |
| Kabelfärg | Grön, Silver |
