
Ljusslinga Gnosjö KonstsmideAmber Micro-LED 59,8 m
fr. 434 krfr. 636 kr
Spara 32 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Kabelfärg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tunn ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 300 st amberfärgade micro-LED med kabel och sladdvinda. Slingan är 59,8 m lång och har 5 m lång anslutningssladd. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Amber |
| Längd | 59,8 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Användningsområde | Utomhus |
| Driftkälla | El |
| Kabellängd | 5 m |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Kabelfärg | Grön, Silver |
| Effekt/prestanda | 0,064 kW |


